Термини за пријем родитеља

ТЕРМИНИ ПРЕДВИЂЕНИ ЗА РАЗГОВОРЕ СА РОДИТЕЉИМА У МАТИЧНОЈ ШКОЛИ

 

Редни број Р а д н и к Радно место Термини за посете родитеља
1.     РУДЊАНИН САНДРА наставник српског језика Четвртак 3. час
2.     КЕКЕРИЋ ИВАНА наставник српског језика Уторак 3. час
3.     МИЛОЈЕВИЋ СЛАЂАНА наставник српског језика Уторак 3. час
4.     ПОПОВИЋ РАДИЦА наставник енглеског језика Четвртак 2. час
5.     АНЂЕЛКОВИЋ ДАНИЈЕЛА наставник енглеског језик Петак  0915-1015

             1125-1225

6.     КОШАНИН БИЉАНА наставник енглеског језика Петак  велики одмор
7.     ВЕЛИЧКОВИЋ СОЊА наставник немачког језика Петак 1045-1130

4. час 1545-1630

8.     КОРИЋАНАЦ САЊА наставник немачког језика Уторак 1140-1220

Уторак 5. час (1640-1720)

9.     ЈАНИЋ АНЂЕЛКА наставник италијанског језика Уторак 7. час
10.    ВЕЛИМИРОВИЋ СЊЕЖАНА наставник физике и математике Среда 5.час
11.    АНДРИЈАНИЋ МИЛАН наставник математике Среда 3. час
12.    МИЛАЧИЋ ВЕСНА наставник математике Четвртак 4. час
13.    ДРАГОЈЛОВИЋ АНЂЕЛКА наставник историје Четвртак 1. и 2. час
14.    ГОЉИЋ ИВИЦА наставник историје Петак 2. час
15.    РАКИЋ ЉИЉАНА наставник географије Понедељак, 3. час

1000-1030

16.    ПОПАДИЋ АЛЕКСА наставник географије Петак велики одмор
17.    ПРОДАНОВИЋ МИЛЕ наставник физике Уторак 3. час
18.    БРКОВИЋ МИЛЕНА наставник хемије Четвртак 2. час
19.    БИЉАНА ВУЈАШЕВИЋ наставник биологије Петак 4. час
20.    МИЛОШЕВИЋ ТАЊА наставник биологије Среда 945-955
21.    АНИЧИЋ ОБРАД наставник техничког и информатичког  образовања Четвртак 3. час
22.    ВЛАЈКОВИЋ СНЕЖАНА наставник техничког и информатичког  образовања Четвртак 3. час
23.    СПАСОЈЕВИЋ БОРИВОЈЕ  технике и технологије Уторак 1115-1130

              1615-1630

24.    ВИДОВИЋ ИВАН наставник физичког васпитања Понедељак 10-11h
25.    ИВАНОВСКИ-ПЕРИЋ ТАЊА наставник физичког васпитања Среда велики одмор
26.    ЂУРИЋ ИЛИЈА наставник физичког васпитања Четвртак велики одмор
27.    МИЛИЋ ЗЛАТКО наставник физичког васпитања Понедељак велики одмор
28.    ОТОВИЋ МИЛАДИН наставник ликовне културе Четвртак 5. час
29.    ЈЕРИНИЋ БОБАН наставник ликовне културе Четвртак 1115-1130

                 1615-1630

30.    ЧУБРИЋ МАРИЈА наставник музичке културе Петак 5. час
31.    ПАНТОВИЋ АНА наставник информатике и рачунарства Понедељак 1. час
32.    ЖИВКОВИЋ МИХАЈЛО наставник верске наставе Понедељак 2. час
33.    ЦРЕПУЉАРЕВИЋ АНА наставник верске наставе Среда велики одмор
34.    ЧАМПАР МАРКО наставник грађанског васпитања Четвртак 0745-0800

                 13001315

35.    ВЛАЈИЋ КРИСТИНА наставник разредне наставе Уторак 1. час (1330-1415)

Уторак 1. час (730– 815)

36.    БОСИЋ ЈАСНА наставник разредне наставе Уторак 4. час
37.    РАДЕТА ЉУБА наставник разредне наставе Понедељак 4. час
38.    РИСТОВИЋ ВЕСНА наставник разредне наставе Уторак  13-14h поподне

Уторак 11- 12h пре подне

39.    МИЋОВИЋ ГОРДАНА наставник разредне наставе Четвртак 4. час
40.    ЛУКОВИЋ МИЛА наставник разредне наставе Уторак  1520-1610 поподне

Уторак 925– 1010пре подне

41.    ЖИВАЉЕВИЋ МИЛИЦА наставник разредне наставе Среда  1330-1415 поподне

Петак  820– 905 пре подне

42.    ГАРОВИЋ ДАНИЈЕЛА наставник разредне наставе Четвртак 13-14 h поподне

Четвртак 13-14h  преподне

43.    КРУШЧИЋ ЈЕЛИЦА наставник разредне наставе Среда  1420-1505 поподне

Петак  730-815 пре подне

44.    ГРУЈИЋ ДАНИЈЕЛА наставник разредне наставе Среда 4. час пре подне

Среда 1. час поподне

 

НАПОМЕНА: Први термин предвиђен за разговоре са родитељима важи за месец када ученици 2.,5.,6.,7. и 8. разреда наставу похађају преподне, а ученици 1.,3. и 4. разреда наставу похађају поподне. Други термин предвиђен за разговоре са родитељима важи за месец када ученици 2.,5.,6.,7. и 8. разреда наставу похађају поподне, а ученици 1.,3. и 4. разреда наставу похађају преподне.

 

ТЕРМИНИ ПРЕДВИЂЕНИ ЗА РАЗГОВОРЕ СА РОДИТЕЉИМА У ИЗДВОЈЕНОМ ОДЕЉЕЊУ НА БЕРАНОВЦУ

 

Редни број Р а д н и к Радно место Термини за посете родитеља
1.                    ЂОРИЋ СЛАЂАНА наставник српског језика Петак 3. час
2.                    ГЛИШОВИЋ МИЛЕНА наставник српског језика Среда 2. час
3.                    СТОИСАВЉЕВИЋ ЈАСМИНА наставник српског језика Среда 3. час
4.                    КОШАНИН БОЈАНА наставник српског језика Уторак 2. час
5.                    НИКОЛИЋ СУРЛА ДАНИЈЕЛА наставник српског језика Четвртак 2. час
6.                    ЋИРИЋ КАТАРИНА наставник енглеског језика Понедељак 5. час

Петак 1. час

7.                    МАКСИМОВИЋ МИРЈАНА наставник енглеског језика Четвртак 4. час
8.                    ПАЈОВИЋ ЛИДИЈА наставник италијанског језика Четвртак 1. час
9.                    ТЕШОВИЋ МАРИЈА наставник немачког језика  

Уторак 4. час

10.                КОРИЋАНАЦ САЊА наставник немачког језика Четвртак 5. час
11.                ВЕЛИМИРОВИЋ СЊЕЖАНА наставник физике и математике Четвртак 4. час
12.                АНДРИЈАНИЋ УРОШ наставник математике Четвртак 4. час
13.                ЖАРЧАНИН ИВАН наставник математике Четвртак 6. час
14.                ЈОВАНОВИЋ ДРАГАН наставник математике Понедељак 4. час
15.                РАКОВИЋ ОЛГА наставник математике Уторак 3. час
16.                ЂУРИЋ МИЛЕНКО наставник историје Петак 3. час
17.                ДРАГОЈЛОВИЋ АНЂЕЛКА наставник историје Среда 4. час
18.                МИЛОЈЕВИЋ НАТАША наставник географије Понедељак 3. час
19.                ПОПАДИЋ АЛЕКСА наставник географије Петак 1115-1130

           1615-1630

 

20.                ЛЕШЕВИЋ ИВАНА наставник географије Уторак 1045-1100

             1545-1600

21.                БАЧАНАЦ ЗОРИЦА наставник хемије Среда 3. час
22.                БРКОВИЋ МИЛЕНА наставник хемије Петак 1545-1630

           1045-1130

 

23.                СТОЈАНОВИЋ СВЕТЛАНА наставник биологије Четвртак 2. час
24.                ВУЈАШЕВИЋ БИЉАНА наставник биологије Уторак 4. час
25.                ЈОВАНОВИЋ ПОПОВИЋ СТАНИСЛАВА наставник биологије Среда 1030-1100

           1530-1545

 

26.                СТОЈАНОВИЋ СТЕВАН наставник физичког васпитања Уторак, 3. час
27.                ЂУРИЋ ИЛИЈА наставник физичког васпитања Четвртак 1045-1100

                 1545-1600

28.                ОБРАДОВИЋ МАРИЈА наставник физичког васпитања Среда 5. час
29.                РАДОСАВЉЕВИЋ МАРИЈА наставник ликовне културе Петак, 4. час
30.                ЧУБРИЋ МАРИЈА наставник музичке културе Среда, 1. час
31.                СТАНИШИЋ АДАМОВИЋ ДРАГАНА наставник музичке културе Понедељак, 3. час
32.                ДЕБЕЉАК НАТАША наставник музичке културе Петак 1000-1015

            1500-1515

33.                ПЕТРОВИЋ СНЕЖАНА наставник тех. и информ.  образовања Уторак, 3. час
34.                ЧОЛОВИЋ СЛАВИЦА наставник тех. и информ.  образовања Среда, 1. час
35.                ПАНТОВИЋ АНА наставник информатике и рачунарства Уторак, 5. час
36.                ЈОРГИЋ МАРКО наставник верске наставе Среда, 2. час
37.                ЂОКОВИЋ МАРКО наставник грађанског васпитања Понедељак0745-0800

                     13001315

38.                СПАСОЈЕВИЋ ВЛАДАНКА наставник разредне наставе Четвртак, 1535-1610

                 0905-1010

39.                МИЛЕНКОВИЋ – ВРАНИЋ МИРЈАНА наставник разредне наставе Уторак,     1530-1610

                 0935-1010

40.                ГОЧАНИН  АНЂЕЛКА наставник разредне наставе Уторак,    1330-1415

                 0730-0815

41.                ГАРОВИЋ СЛАВИЦА наставник разредне наставе Уторак,   1415-1505

                0815-0905

42.                МИХАЈЛОВИЋ-ПРШИЋ ТАЊА наставник разредне наставе Четвртак, 0925-1010

                 1525-1610

43.                МАРИЋ  ДРАГАНА наставник разредне наставе Среда,    0815-0900    

               1415-1500

44.                МИЛЕНКОВИЋ АНЂЕЛКА наставник разредне наставе Уторак,   0925-1010

                1525-1610

45.                ВЕЛИЧИЋ ДРАГАНА наставник разредне наставе Четвртак, 0925-1010

                 1420-1505

46.                ЂУКИЋ ТАТЈАНА наставник разредне наставе Петак,      0820-0905

                 1420-1505

47.                МАРЈАНОВИЋ ТАТЈАНА наставник разредне наставе Уторак,   0925-1010

               1525-1610

 

 НАПОМЕНА: Први термин предвиђен за разговоре са родитељима важи за месец када виши разреди наставу похађају преподне, а нижи поподне. Други термин предвиђен за разговоре са родитељима важи за месец када виши разреди наставу похађају поподне, а нижи преподне.  

        

ТЕРМИНИ ПРЕДВИЂЕНИ ЗА РАЗГОВОРЕ СА РОДИТЕЉИМА У ИЗДВОЈЕНОМ ОДЕЉЕЊУ У КАМЕНИЦИ

 

Р а д н и к Радно место Термини за посете родитеља
МИТРИЋ ЈЕЛЕНА наставник разредне наставе Понедељак,  10:00-11:30
ШУЛУБУРИЋ КАТАРИНА наставник разредне наставе Понедељак,  08:00-09:30
БЛАЖЕВСКИ ДАНИЈЕЛА наставник енглеског језика Понедељак,  09:30-10:15
ЖИВКОВИЋ МИХАЈЛО наставник верске наставе Среда,           10:00-10:45

 

                                                                                                                                                                      

© 2015 ОСНОВНА ШКОЛА "ВУК КАРАЏИЋ", Краљево. Сва права задржана. Страну израдио | S9 | WDT.

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com