ДЕЦЕНИЈА ЧИТАЛИЋА У НАШОЈ ШКОЛИ

ДешавањаComments Off on ДЕЦЕНИЈА ЧИТАЛИЋА У НАШОЈ ШКОЛИ

Пројекат ,,Читалићи“ настао је пре десет година у малом Алексинцу. Посвећена и предана раду професорка српског језика Маја Радоман Цветићанин је осмислила читав пројекат. Одмах се нашао у Календару смотри и такмичења МП.

Наша школа домаћин је градског тима и код нас ,од почетка рада на Читалићима, се реализују  тестирања на школском и општинслом нивоу.

Захваљујући томе ове године су стигле захвалнице. Школа је добила захвалницу за предан рад и ангажовање, а координаторка градског, школског тима и песникиња која инспирише добила је захвалницу за ,,предану подршку идеји повезаности и сарадње у светлу породице као темељу читалачке биографије и стваралачке инспирације“.

Разлог више да наставимо даље,пошто је књига свакако својеврсно путовање.