Додељене Видовданске награде најбољим ученицима Краљева

ДешавањаComments Off on Додељене Видовданске награде најбољим ученицима Краљева

На Видовдан, 28.06.2024. године, у Свечаној сали градске управе Града Краљева, додељене су награде најбољим ученицима нашег града, а међу њима нашли су се и ученици наше школе Матија Кочовић, ученик 8. разреда и Ена Јевремовић, ученица 7. разреда. Матија је награђен као ученик генерације, а Ена за освојено 1. место на Републичком такмичeњу из немачког језика у специјалној категорији.

Поред захвалнице, награде имају и новчани износ, који Град Краљево издваја за све ученике нашег града, који су се током година школовања истицали у свом раду и напредовању.

Поред градоначелника Града Краљева Предрага Терзића и начелнице Школске управе Бојане Маринковић, свечаности је присуствовала и министарка просвете проф. др Славица Ђукић Дејановић, која је уручила награде ученицима.