7-3 Одељењски старешина Нинков Славојка
1 час |
2 час |
3 час |
4 час |
5 час |
6 час |
7 час претчас |
8 час |
|
Понедељак |
хемија |
математика |
историја |
немачки језик |
српски језик |
ликовна култура |
||
Уторак |
биологија |
српски језик |
историја |
физика |
физичко васпитање |
географија |
грађанско васпитање |
|
Среда |
немачки језик |
енглески језик |
српски језик |
математика |
хемија |
верска настава |
ОС |
информ. и рачунар. |
Четвртак |
физичко васпитање |
биологија |
географија |
математика |
техничко и информ. обраазовање |
техничко и информ. обраазовање |
||
Петак |
енглески језик |
математика |
изабрани спорт |
српски језик |
физика |
музичка култура |
7-4 Одељењски старешина Радосављевић Марија
1 час |
2 час |
3 час |
4 час |
5 час |
6 час |
7 час претчас |
|
Понедељак |
физичко васпитање |
географија |
енглески језик |
ликовна култура |
хемија |
српски језик |
|
Уторак |
српски језик |
математика |
биологија |
историја |
физика |
верска настава |
грађанско васпитање |
Среда |
техничко и информ. обраазовање |
техничко и информ. обраазовање |
хемија |
енглески језик |
српски језик |
немачки језик |
ОС |
Четвртак |
изабрани спорт |
математика |
биологија |
физика |
математика |
физичко васпитање |
информ. и рачунар. |
Петак |
географија |
српски језик |
историја |
немачки језик |
музичка култура |
математика |
7-5 Одељењски старешина Чоловић Славица
1 час |
2 час |
3 час |
4 час |
5 час |
6 час |
7 час претчас |
|
Понедељак |
немачки језик |
хемија |
физичко васпитање |
географија |
техничко и информ. обраазовање |
техничко и информ. обраазовање |
грађанско васпитање |
Уторак |
математика |
енглески језик |
биологија |
ликовна култура |
српски језик |
физика |
информ. и рачунар. |
Среда |
географија |
српски језик |
физичко васпитање |
немачки језик |
историја |
хемија |
верска настава |
Четвртак |
физика |
енглески језик |
биологија |
математика |
изабрани спорт |
српски језик |
|
Петак |
српски језик |
музичка култура |
математика |
историја |
математика |
ОС |