Видео разгледница из Храма Светог Василија Острошког

ДешавањаComments Off on Видео разгледница из Храма Светог Василија Острошког

У петак 26. маја, непосредно пред почетак Пролећног распуста део ученика млађих разреда матичне школе организовано је посетио Храм светог Василија Острошког у Кованлуку. Свештенство храма се побринуло да деца буду лепо дочекана уз пригодне поклоне и послужење. Дан је био сунчан, деца и колеге расположени и радосни што можемо да проведемо део школског дана у природи и све то је допринело да нам свима дан буде обојен лепим и добрим утисцима. Уједно, досетили смо се да снимимо малу видео разгледницу из Кованлука како би смо представили своје насеље, родни град и окружење. Наши прваци су потом активности наставили на ушћу Рибнице у реку Ибар. Видео разгледница и фотографије говоре више од речи, а ово је заиста био диван дан!