УТАКМИЦА РОДИТЕЉА И НАСТАВНИКА

ДешавањаComments Off on УТАКМИЦА РОДИТЕЉА И НАСТАВНИКА

Клуб родитеља и наставника у нашој школи већ дуже време организује заједничке акције у циљу помоћи ученицима у васпитно-образовном процесу. Једна  у низу активности је и  одбојкашка утакмица, која је у четвртак одиграна у фискултурној сали наше школе.

Велико интересовање и родитеља и запослених у нашој школи, резултирало је добром енергијом и веома динамичном игром. Све то пропратили су ученици, који су енергично навијали  за обе стране подједнако. Активности Клуба родитеља у нашој школи су део активности градског клуба, који подржава Министарство просвете. Договором о  поновном окупљању, завршили смо утакмицу нерешеним резултатом. Под слоганом ,,Игром против насиља“, утакмица је свакако носила победничке резултате, како родитеља, тако и наставника. Локална телевизија је овој утакмици посветила минуте у прегледу дневних догађаја у граду.

Погледајте богату галерију слика кликом на линк испод: