Божићна и новогодишња приредба у Каменици

ДешавањаComments Off on Божићна и новогодишња приредба у Каменици

Дана 29.12.2018. са почетком у 11:30, одржана је приредба поводом Нове године и Божића у Дому културе у Каменици. Уценици од 1. до 4. разреда су са својим учитељицама Катарином Шулубурић, Јеленом Митрић, Невеном Јаковљевић и вероучитељем Живковић Михајлом, припремили пригодан програм. Приредбу је употпунио и КУД “Карановац”. Свечаној приредби присуствовали су градоначелник града Краљева, Предраг Терзић, председник МЗ Каменица, Горан Милашиновић, многобројни чланови колектива наше школе, мештани Каменице и околине. Традиционално, ученицима су подељени новогодишњи пакетићи. Сву ту пријатну атмосферу употпунило је изузетно ангажовање свих родитеља ученика, као и председника МЗ Каменица.

Погледајте галерију фотографија: