Даривање

ДешавањаComments Off on Даривање

Дугогодишња сарадња  МЗ Рибница и наше школе и ове године је настављена  у духу празника. Празници  су се приближили, а  ученицима наше школе без једног или оба родитеља уручени су симболични пакети.

Наша школа у сарадњи са МЗ  Рибница и Црвеним крстом је у уторак, 25. децембра уручила слатке пакете за 37 ученика наше школе. Присутнима се обратила директорка Биљана Барловац, затим председник МЗ Марко Стевановић. Након краћег програма, који су припремили најмлађи ученици матичне школе са својим учитељицама, пакетиће је, заједно са председником МЗ поделила Љиљана Ракић, координатор Тима хуманитарне секције и дугогодишњи сарадник Црвеног крста. Такође, акцији се прикључила и госпођа Лидија, која је децу обрадовала колачима.

Радост треба делити свакога дана, тугу ублажити хуманошћу и љубављу,што у нашој школи чинимо свакодневно.