Деда Мраз у нашој школи

ДешавањаComments Off on Деда Мраз у нашој школи

Поводом новогодишњих празника, 25.12.2019. године у фискултурној сали  је одржана  приредба под називом  „Један пакетић – много љубави“.  Тим поводом ученице првог разреда су извеле плесну кореографију уз асистенцију  учитељице Невене Јаковљевић, а учитељице Љуба Радета, Снежана Миковић и Данијела Којић  су припремиле  наступ хора и рецитал.

Пакетиће за 29 ученика без родитеља је обезбедио по  шести пут Савет  месне заједнице Рибница. Пакетиће је деци уручио лично Деда Мраз. И ове године, Лидија Мрвић је својим предивно аранжираним мафинима  честитала деци наступајућу Нову 2020. годину. Настављајући путовање, Деда Мраз се у вечерњим сатима зауставио 26.12.2019. године у издвојеном одељењу на Берановцу и пакетићима које је обезбедио синдикат обрадовао децу запослених радника школе. Путовање је наставио према Каменици где је стигао 28.12.2019. године наравно са пакетићима. Да обрадују децу, али и Деда Мраза потрудили су се Катарина Шулубурић, Јелена Митрић, Михајло Живковић и Невена Јаковљевић који су са својим ученицима припремили пригодан програм.