ДешавањаComments Off on Директор, помоћник директора и психолог са свим родитељима и ученицима осмог разреда

У понедељак, 11.6.2018. године у издвојеном одељењу на Берановцу, у холу школе, и у уторак 12.6.2018. године у фискултурној сали у матичној школи у Рибници одржани су, поред редовних, и заједнички родитељски састанци коме су присуствовали сви родитељи и сви ученици осмог разреда, као и разредне старешине. Директорка школе, Биљана Барловац, помоћник директора, Милан Коматина, и школски психолог, Данијела Милетић Миладиновић, поделили су са родитељима и ученицима своја досадашња искуства везана за полагање завршног испита, као и за сам упис у средње школе.

Акценат је стављен на саму процедуру спровођења завршног испита тако и на психолошку припрему ученика али и њихових родитеља. Родитељи, као и ученици, били су врло заинтересовани да чују оно што их очекује, и прикупили су довољно информација у вези са полагањем и уписом. На самом крају, директорка се захвалила свима што су прихватили овај позив и пожелела им пуно успеха у даљем школовању, у своје име, и у име целог колектива наше школе.