Добробит и примена модерних технологија

ДешавањаПримена савремених технологија у наставиComments Off on Добробит и примена модерних технологија

Наша школа, као савремена и добро опремљена школа, нуди многе могућности и ученицима и наставницима. Да бисмо показали да коришћење модерних технологија може бити корисно утрошено време за знање и образовање, показали су ученици четвртог разреда.

На  редовним часовима, уз подршку својих учитељица, стекли су знање за прављење  презентација везаних за различите области интересовања. На следећим часовима највише спремљених и приказаних радова било је из предмета природе и друштва везаних за историју српског народа.

Заједничким радом, приказивањем презентација, вршњачком едукацијом, ученици четвртог разреда су стечена знања лако проширили и разменили.