Запажен успех ученика на конкурсу “Крв живот значи”

ДешавањаComments Off on Запажен успех ученика на конкурсу “Крв живот значи”

На недавно одржаном конкурсу “Крв живот значи”  у организацији Црвеног крста Краљево, ученици наше школе остварили су запажене резултате. За литерарне радове награђене су  четири ученице. У категорији  од  1. до 4. разреда,  друго место је освојила Јована Вељовић,  ученица  4/1, а у категорији од 5. до 8.  разреда, прво место  је освојила   Ленка Богдановић  ученица 8/1 , друго место  Ксенија Пантелић ученица 8/3  и  треће место СофијаГрбовић  ученица 7/1 одељења.

На ликовном конкурсу друго место је освојио Вук Базић ученик 8/1, а треће место Милица Пантелић ученица  6/2 одељења.

За овакав успех заслужни су и наставници Љуба Радета, Сандра Рудњанин, Ивана Кекерић и Миладин Отовић, који су ученике мотивисали за рад и који годинама, већ традиционално заједно са наставницом Љиљаном Ракић, промовишу добровољно давање крви, здраве стилове живота  и нашу школу. Свечана додела награда одржана је на Национални дан добровољних давалаца крви, 11. маја у просторијама Црвеног крста Краљево.