Заједничко дружење наставника и ученика из Рамале и Краљева на Гочу

ДешавањаComments Off on Заједничко дружење наставника и ученика из Рамале и Краљева на Гочу

Последњег дана свог боравка у нашем граду, драги гости из Рамале – Палестине, боравили су у летњем одмаралишту на Гочу.

Двадесетак наших ученика праћених наставницима физичког васпитања Иваном Видовићем, Марком Чампаром, учитељицама Данијелом Грујић, Кристином Влајић и наставницима верске наставе Марком Јоргићем и Михајлом Живковићем, придружило се у преподневним сатима недељног дана на Гочу, гостима из Палестине. Проводећи заједно неколико дана, ученици наше и школе из Рамале изразили су жељу за заједничким дружењем у добро познатим одмарилиштима планине Гоч. У организацији наше директорке, дружење је остварено кроз бројне активности које нуди одмаралиште на Гочу, чему је посебна пажња посвећена заједничким спортским активностима али и дружењу у оквиру хотела, шетњи кроз уређене гочке стазе и добро познатим народним играма наших гостију из Палестине.

Заједничко дружење двеју школа завршено је у поподневним сатима, емотивним поздравима од стране наших ученика, искрено пожелевши срећан пут у Палестину са надом на поновни сусрет. Ни гости са Блиског Истока нису остали равнодушни. Тешко задржавајући сузе, небројано пута захваљујући се домаћинима на указаној љубави и гостопримству, остављајући отворен позив да се посета наше школе древној Палестини ускорије време оствари.