Кошаркашка утакмица – наставници и ученици

ДешавањаComments Off on Кошаркашка утакмица – наставници и ученици

Дана 14. децембра планом Ученичког парламента, у матичној школи одиграна је кошаркашка утакмица између наставника и ученика.

Екипу ученика чинили су ђаци осмог разреда из матичне школе и из издвојеног одељења Берановац, предвођени тренером Славољубом Николићем, наставника физичког васпитања. Представници екипе наставника били су наставник историје Миленко Ђурић, наставници математике Милан Андријанић и Урош Андријанић и наставници верске наставе Михајло Живковић и Марко Јорић. Играла су се два полувремена у трајању од петнаест минута. Oвој утакмици присуствовао је велики број ученика – навијача. Без обзира на резултат и једна и друга екипа је показала ферплеј и веома коректну игру. Све ово је испраћено суђењем наставнице Тање Ивановски Перић и два ученика наше школе Давида Базића и Михајла Исаиловића.

Акценат је од самога почетка стављен на дружењу, забави што је и постигнуто. Ова утакмица је додатно обогатила однос између наставника и ученика.