НАГРАДЕ ЗА НАШЕ ЂАКЕ

ДешавањаComments Off on НАГРАДЕ ЗА НАШЕ ЂАКЕ

Удружење ,,Феномена“ је у оквиру пројекта ,,Јачање експертизе и учешћа ОЦД и младих у смањењу ризика од катастрофа“  расписало ликовни конкурс за основце  нашег града.

Прву награду освојио је Филип Михаиловић ученик 3-1,другу награду  Неда Славковић 2-3,трећу награду  Теодора Максимовић 4-3 и четврту награду Урош Марић  3-1 .

Похваљени ученици, уз помоћ својих учитељица Анђелке Гочанин ,Весне Ристовић,Невене Јаковљевић су на упечатљив и ликовно изражајан  начин приказали слике  елементарних непогода у свом крају,као и одговор на њих са аспекта ученичког мишљења.

Ученици су као награду добили поклон-ваучере у новчаном износу који могу искористити у књижарама ,,Лагуна“.

Остали учесници су добили захвалнице за учешће на конкурсу.

Све пристигле радове,који су били у конкуренцији можете погледати на линку: