Награде и похвале у пројекту „Мрежа младих Србије  против корупције“

ДешавањаComments Off on Награде и похвале у пројекту „Мрежа младих Србије  против корупције“

Симпозијум је завршна активност пројекта “МРЕЖА МЛАДИХ СРБИЈЕ ПРОТИВ KОРУПЦИЈЕ” који реализујемо у 20 градова Србије уз подршку Америчке амбасаде Из Београда.

Партнери на пројекту су школе из Сомбора, Београда, Зајечара, Бора, Мајданпека, Великог Градишта, Пожаревца, Kучева, Смедеревске Паланке, Велике Плане, Деспотовца, Јагодине, Глоговца, Лапова,  Kрагујевца, Kраљева, Врања, Бујановца, Владичиног Хана и Власотинца. Пројекат траје од септембра 2019. до 31.јула 2020. године и реализујемо га уз подршку Америчке амбасаде из Београда.

Након десет радионица, уличних акција, перформанса и ликовног конкурса на тему корупције са Симпозијума смо се вратили са четрнаест похвала и једном наградом.

Као знак добре сарадње, наша школа наставља активности кроз нови пројекат „Од свађе слађе-алтернативно решавање сукоба кроз медијацију“, где су током јуна ученице прошле обуку за едукаторе.