Награде на конкурсу: „Правилна исхрана – улагање у будућност”

ДешавањаComments Off on Награде на конкурсу: „Правилна исхрана – улагање у будућност”

Инстистут за јавно здравље Србије „Др Милан Јовановић Батут”  расписао је литерарни и ликовни конкурс у оквиру кампање Октобар месец правилне исхране 2018. године  и обележавање 16. октобра „Светског дана хране” на тему: „Правилна исхрана – улагање у будућност”. Циљ конкурса је да се подстакне здравствено васпитни рад у предђколским установама и основним школама на тему правилне исхране.

Радови ученица наше школе, Тијане Живаљевић 7/2 и Тамаре Ђорђевић 6/7, награђени су на литерарном конкурсу. У Народној библиотеци „Стефан Првовенчани” представиле су своје радове и примиле награде.