НАЈАВА – Ученици и наставници из Палестине у нашој школи

Најава догађајаComments Off on НАЈАВА – Ученици и наставници из Палестине у нашој школи

Јуна 2016. године, као представници Школе наде (School of hope) из Рамале, у наш град су дошли директор Мајкл Абу Газалех (Michael G. Abu Ghazaleh ) и наставник исте школе Марлен Муалем (Marlin Muallem). Током боравка гости су имали прилику да се упознају са нашом културом, људима и самим животом у Краљеву и Србији. Испланиране су посете и састанци које су за циљ имале практично упознавање са радом у нашој школи и разматрање могућности о будућој сарадњи на међународним пројектима.

После две године од потписивања протокола о сарадњи, нашу школу и наш град посетиће ученици и наставници из Рамале – Палестине, где ће боравити од 2.08. до 6.08.2018. године, све у циљу међусобног упознавања и представљања школа, ради размене идеја, искустава, примера добре праксе, учешће на међународним пројектима, а најважнији и главни циљ дружење ученика ове две школе, у нади да ће и ученици наше школе узвратити посету у блиској будућности.