Новогодишња и Божићна приредба у издвојеном одељењу у Kаменици

ДешавањаComments Off on Новогодишња и Божићна приредба у издвојеном одељењу у Kаменици

Дана 26.12.2017. године сапочетком у 11:30 часова одржана је Новогодишња и Божићна приредба у  Дому културе у Каменици. Ученици од првог до четвртог разреда су заједно са својим учитељицама Кристином Влајић и Јеленом Митрић  и вероучитељем Михајлом Живковићем припремили пригодан програм. Читав програм употпунио је КУД „Карановац“.

Свечаној приредби присуствовали су и члан Градског већа града Краљева, Милун Јовановић, члан градског већа задужен за образовање, Александар Цветковић, члан градске управе, Зоран Станишић и свештеник Марко Петровић.

Традиционално, ученицима су подељени новогодишњи пакетићи. Сву ту пријатну,  новогодишњу атмосферу употпунило је изузетно ангажовање свих родитеља ученика.

Присутнима се обратио председник МЗ Каменица, Горан Милашиновић, и захвалио на великом одзиву гостију.

Погледајте галерију фотографија: