ДешавањаComments Off on ОБАВЕШТЕЊЕ – Електронско пријављивање за полагање пријемног испита за ученике са посебним способностима

Обавештавамо вас да се, због ванредног стања насталог услед болести COVID-19 изазване вирусом SARS-Cov-2, које је проглашено Одлуком о проглашењу ванредног стања („Службени гласник РС“, број 29/20), пријављивање ученика за полагање пријемног испита за упис у школе за ученике са посебним способностима за школску 2020/2021. годину, обавља електронски, путем веб пријаве, која се налази на адреси https://prijavazaprijemni2020.mpn.gov.rs/ .

Пријављивање почиње у уторак, 31.03.2020. године и траје закључно са уторком, 07.04.2020. године.

За сва питања, примедбе, сугестије или могуће проблеме који би могли да се јаве у вези са електронским пријављивањем за полагање пријемног испита, као и за сва друга питања у вези са пријављивањем и полагањем пријемних испита за упис у школе за ученике са посебним способностима, отворена је електронска адреса prijemni.ispit.srednje@mpn.gov.rs .