ОБАВЕШТЕЊЕ

ДешавањаComments Off on ОБАВЕШТЕЊЕ

У складу са Kалендаром образовно-васпитног рада за школску 2023/2024. годину, предвиђено је да распуст поводом Васкршњих и првомајских празника почне у понедељак, 29. априла и траје до понедељка 6. маја 2024. године.

Први наставни дан, након распуста, је уторак 7. мај 2024. године.

У мају месецу у првој смени наставу ће похађати ученици првог, трећег и четвртог разреда у матичној школи и ученици млађих разреда у ИО Берановац.

У другој смени наставу ће похађати ученици другог разреда и ученици старијих разреда у матичној школи и ученици старијих разреда у ИО Берановац. Ученици у ИО Каменица наставу похађају у првој смени.

Свим  ученицима и запосленима желим срећне Васкршње празнике!

Директор школе,

Милена Брковић