Обележавање Дечје недеље у издвојеном одељењу у Каменици

ДешавањаComments Off on Обележавање Дечје недеље у издвојеном одељењу у Каменици

Обележавању Дечје недеље у издвојеном одељењу Каменица ОШ “Вук Караџић” присуствовали су директорка школе Биљана Барловац, као и помоћник директора Милан Коматина, који се брину и желе да сваки ученик активно учествује у свим организованим активностима, како у матичној школи, тако и у издвојеним одељењима.

22278741_10209392294753897_1716253225_nТрадиционална манифестација Дечја недеља ове године се одржава од 2. до 8. октобра под слоганом “Градимо мостове међу генерацијама – За радост сваког детета”. Циљ манифестације је скретање пажње јавности на децу и младе, на потребе и права деце и младих у породици, друштву и локалној заједници. Жеља да сва деца одрастају у што бољим условима, и да сва имају једнаке шансе за развој.

У нашој школи се поводом Дечје недеље организује низ активности: маскенбал, разна спортска такмичења, ликовни и литерарни радови на задату тему, као и традиционално учествовање у рекреативно – хуманитарној акцији Црвеног крста “Трка за срећније детињство”…