Обележен Светски дан борбе против AIDS-а

ДешавањаComments Off on Обележен Светски дан борбе против AIDS-а

И ове године смо  у сарадњи са Црвеним крстом Краљево  обележили Светски дан борбе против AIDS-а .  За чланове Ученичког парламента  и Хуманитарне секције одржана  је пројекција филма и радионица о сиди.  Млади волонтери  Црвеног крста Краљево, Урош и Ивона као и Снежана Апостоловић  сарадник за здравствена питања Црвеног крста Краљево и Љиљана Ракић наставница географије и координатор Хуманитарне сеције  указали су ученицима на значај здравственог образовања у превентиви како HIV-a тако и других здравствених прблема са којима се млади могу суочити. Присутни ученици ће стечена знања пренети својим вршњацима на часовима одељењског старешине.