,,ОРКА“ И КЛУБ РОДИТЕЉА

ДешавањаComments Off on ,,ОРКА“ И КЛУБ РОДИТЕЉА

У оквиру активности Клуба родитеља и наставника у Краљеву, чији је члан и наша школа, данас је у матичној школи ,,Орка“ реализовала радионицу  на тему чувања кућних љубимаца.

,,Орка“ је удружење које се бави темама везаним за очување биљног и животињског света и преузимању бриге за исто. Посебно се обраћа пажња на добробит животиња у окружењу.

Кроз радионицу ,,Шта је то кућни љубимац“, истраживали смо како да увидимо и препознамо потребе својих љубимаца. Говорило се о начинима како да бринемо о њима како би били срећни и здрави.

Радионица је предвиђена за 25 ученика, али је због великог интересовања присуствовао много већи број ученика млађих разреда.

Начелно је договорено да  направимо још неколико радионица, где бисмо укључили што већи број деце.