Помагати другима, то је осећај који који нас повезује и јача

ДешавањаComments Off on Помагати другима, то је осећај који који нас повезује и јача

Крајем децембра у Основној школи ,,Вук Караџић” организована је хуманитарна акција прикупљања новчаних средстава за породицу, наше ученице Кристине Марковић, који живи у тешким материјалним условима. У акцији која је трајала само три дана успели смо да прикупљеним новцем  обезбедимо породици Марковић ламинат и уградњу за три просторије у кући, електрични шпорет, радни сто и столицу, таблет и постељину за све чланове породице као и новогодишње пакетиће са слаткишима за њене најмлађе чланове. Ову скромну породицу посетила је и уручила им поклоне директорка Биљана Барловац са члановима колектива 25.12.2018. како би Нову годину и предстојеће празнике провели у нешто бољим условима за живот и вером да још увек постоје људи доброг срца. Колектив наше школе, њени ученици и њихови родитељи још једном су показали хуманост, своје јединство и спремност да помогну другима када је та помоћ потребна.