Предавање и радионица за прваке – Безбедност деце у саобраћају

ДешавањаComments Off on Предавање и радионица за прваке – Безбедност деце у саобраћају

Значајно место у активностима на почетку сваке школске године поклањамо најмлађим ученицима и њиховој безбедности у саобраћају. Традиционално и овог септембра у сарадњи са Црвеним крстом Краљево, организовали смо предавање и радионицу за прваке. Предавање су одржали представници Црвеног крста Краљево, као и наставнице задужене за рад Хуманитарне секције Љиљана Ракић и Татјана Марјановић. Након предавања за све ученике првог разреда, Црвени крст Краљево је уручио пригодне поклоне и пожелео им успешан почетак школовања.