Предавање о безбедности у саобраћају

ДешавањаComments Off on Предавање о безбедности у саобраћају

С циљем унапређења безбедности саобраћаја на територији града Краљева, у ОШ “Вук Караџић” одржано је предавање о безбедности ученика у саобраћају 31.10.2019. године. Предавања су организована за ученике осмих разреда у матичној школи у Рибници за време часа одељењске заједнице, такође, и у издвојеној школи на Берновцу. Ученици су  имали прилику да чују како да  на безбедан начин  прелазе улицу и како да се понашају у саобраћају, а да не угрозе своју безбедност и безбедност других. Предавање је  одржао мајор Драгоје Спасојевић из касарне у Рибници.  То је била прилика да се ученици едукују, усвоје основна знања  и развију свест о безбедности.

За школски сајт пише Мина Милић,

ученица осмог разреда