Предузетништво у ОШ „Вук Караџић“

ДешавањаComments Off on Предузетништво у ОШ „Вук Караџић“

НОВОГОДИШЊИ БАЗАР– уторак, 25.12.2017.године

У понедељак, 25.12.2017. године у ОШ „Вук Караџић“  је реализован  Новогодишњи базар.

На Базару су сви ученици наше школе презентовали, тј. продавали своје рукотворине на тему Нове године. Своју креативност ученици су показали на различите начине, тако да се на штандовима могло наћи: украсни предмети, честитке, украси за јелку, разне декорације, колачи и др.

Новогодишњи базар је део пројекта Предузетништво у ОШ „Вук Караџић“, који има за циљ оспособљавање ученика  основне школе за предузимљиво спровођење активности у школским условима.

Продајна изложба је организована у два термина, и то:

– за ученике старијих разреда, од 12 часова, у сали матичне школе и у холу издвојеног одељења на Берановцу.

У пројекту су узели учешће како ученици и наставници, тако и  родитељи наших ученика.

Средства прикупљена овим путем биће опредељена у складу са одлукама Ученичког парламента.

Погледајте галерију слика: