Пројекти из области инклузије и превенције насиља

ДешавањаComments Off on Пројекти из области инклузије и превенције насиља

Дана, 18.04.2024. у Народној библиотеци “Стефан Првовенчани” одржан је округли сто под називом “Изазови и успеси у реализацији пројеката из области инклузије и превенције насиља у школама: Поглед из перспективе школа и саветника – спољних сарадника”. На састанку су своја искуства разменили представници СОС Дечијег села, саветници – спољни сарадници за област инклузије и представници 5 краљевачких основних школа које су активно учествовале у овим пројектима, међу којима је и наша. Предствници наше школе на овом састанку су били по један члан Тима за инклузивно образовање и Тима за заштиту од дискриминације, насиља, злоствљања и занемаривања, један члан Савета родитеља и стручни сарадик-педагог.

Оливера Тијанић, педагог