Речни сливови у четвртом разреду

ДешавањаComments Off on Речни сливови у четвртом разреду

Добру сарадњу и примере успешне праксе наставници и учитељи у нашој школи често показују. Онде где се тематски преплићу предмети, заједничком активношћу се ученицима прикажу и представе многе наставне јединице. Овакав вид рада планиран је и оперативним и годишњим плановима рада наставника и учитеља.

О речним сливовима, у  сарадњи са учитељицама четвртог разреда, говорила је наставница географије Љиљана Ракић.

Кроз презентацију, разговор и интеракцију ученици су говорили о великим и малим рекама, речним сливовима и рељефу наше земље. Кроз презентацију су се нашли на Дунаву, Тимоку, Тиси, замислили Егејско, Црно и Јадранско море. Час пун енергије, сарадње, нових знања протекао је брзо и веома успешно.