Смотра стваралаштва у васпитно-образовном процесу у Книћу

ДешавањаComments Off on Смотра стваралаштва у васпитно-образовном процесу у Книћу

По трећи пут у Книћу Удружење гружанских учитеља организовало је Смотру стваралаштва у васпитно-образовном процесу.

Трећи пут заредом, учитељи и учитељице наше школе активно су учествовали у конкурсу за примере добре праксе. Ове године, као и ранијих, имали смо примере добре праксе за презентовање, али и за електронски зборник.

Из наше школе презентован је један рад, а два рада се налазе у електронском зборнику.

Дружење са колегама из других школа, других градова, допринело је размени искустава, рађању нових идеја, сарадње међу школама и градовима. Као и на многим другим местима, смотрама, саборима, чуло се име наше школе, као примера доброг и квалитетног рада.