УПИС ПРВАКА

ДешавањаComments Off on УПИС ПРВАКА

ПОШТОВАНИ РОДИТЕЉИ,

О терминима  за психолошко тестирање и упис у школу, које почиње 05.04.2021. године, за сву децу која територијално припадају нашој школи, родитељи ће добити обавештење од васпитача/це припремног предшколског образовања које дете похађа.

За децу која, према месту пребивалишта , територијално не припадају нашој школи, термин за психолошко тестирање и упис у први разред можете заказати путем портала еЗаказивање термина за упис и тестирање  детета у ОШ или на телефон036/379-700 почев од 10. 05. 2021. године.

Сви родитељи путем истог телефона могу и отказати заказани термин и договорити наредни. Добро нам дошли, драги наши прваци!