УЧЕНИЧКИ ПАРЛАМЕНТ на трећој конференцији у Смедереву

Најава догађајаComments Off on УЧЕНИЧКИ ПАРЛАМЕНТ на трећој конференцији у Смедереву

”…Ваша школа је препозната као једна од водећих у Вашем округу и сматрамо да може да својим учешћем подигне ниво рада ове конференције…” речи су организатора треће конференције ђачких парламената Србије.

Дана 19. октобра 2017. године у Смедереву Ученички парламент наше школе узеће учешће на трећој конференцији ђачких парламената Србије, као једина школа из округа. Тема овогодишње, треће конференције била би, ”Утицај медија и развој медијске културе код основаца”.

Нашу школу, на конференцији у Смедереву, представљаће следећи ученици: Лука Радуловић, Анђела Речевић и Марија Трбољевац, као и наставници координатори, Марко Јоргић и Ивана Кекерић.

Поред представника школа, учешће ће узети и представници из Министарства просвете.