Tрка за срећније детињство

ДешавањаComments Off on Tрка за срећније детињство

У организацији Црвеног крста Краљева 9.10.2017. године одржана је Трка за срећније детињство. На трци су учествовали ученици свих краљевачких основних школа. И поред велике конкуренције остварили смо одличне резултате.

Најбржи у својој категорији били су: Алекса Илић (1. разред), Лука Неранџић (2. разред), Сања Пауновић (5. разред), Михајло Илић (6. разред), Анђела Крстић (7. разред) и Милош Чорбић (7. разред).

Друго место освојили су: Ена Дугалић (1. разред), Кристијан Рајковић (5. разред), Вељко Вукадиновић (6. разред), Јована Јосифљевић (8. разред).

Треће место су освојили: Душан Јанаћковић (3. разред) и Дуња Радевић (6. разред).

Осим победничког постоља ови ученици су награђени и пригодним поклонима.