Анђелији Рудњанин уручена Светосавска награда града Краљева

ДешавањаComments Off on Анђелији Рудњанин уручена Светосавска награда града Краљева

Поводом обележавања школске славе Светог Саве, у свечаној сали општине Краљево, у понедељак, 28. јануара 2019. уприличен је пријем за најбоље ученике основних и средњих школа. Нашу школу су овом приликом представљали Анђелија Рудњанин, ученица VIII1, помоћник директора Милан Коматина, као и одељењски старешина Радица Поповић и неколико предметних наставника. Град је традиционално најбоље ученике наградио књигама које су им уручили градоначелник Краљева др Предраг Терзић и руководилац Школске управе Бојана Маринковић.

Наша ученица Анђелија ово вредно признање заслужила је одличним успехом, учествовањем на великом броју такмичења, освajaњем многих награда на разним нивоима такмичења, на смотрама и конкурсима. Веома је активна и у свим ваншколским активностима, председник је Ученичког парламента, а школу је између осталог представљала и на конференцији поводом обележавања Међународног дана девојака у информационим и комуникационим технологијама коју је организовало Министарство трговине, туризма и телекомуникација.