Безбедност у саобраћају

ДешавањаComments Off on Безбедност у саобраћају

Kао и сваке године,у нашој школи је  и данас уприличен сусрет ђака првака и представника Црвеног крста из Краљева.

Сваке године у нашој школи,ђаци прваци са волонтерима и представницима Црвеног крста  обнове и прошире своје знање о саобраћају.На школском ,саобраћајном полигону  подсетили су се безбедног преласка преко пешачког прелаза,све кроз активности ,,Безбедност у саобраћају“.

Уз присуство директорке школе Милене Брковић,координатора за  сарадњу са Црвеним крстом Љиљане Ракић,учитељица првог разреда,представници  Црвеног крста поделили су пригодне поклоне ђацима првацима у виду школског прибора и торбица за спортску опрему.

Све активности реализоване су у школском дворишту,уз поштовање свих мера безбедности, прописаних услед пандемије Ковида 19.