Библиотека у школи, школа у библиотеци

ДешавањаComments Off on Библиотека у школи, школа у библиотеци

У оквиру програма ,,Библиотека у школи, школа у библиотеци“, у петак, 13.4.2018. гости у нашој школи били су књижевница Гордана Малетић и песник Милоје Радовић.

Ученицима четвртог разреда позната књижевница и добитница многих вредних књижевних признања у земљи и ван ње, представила се поезијом и занимљивим  загонеткама. Представила је и своју књигу ,,Катарке Београда“, коју смо  ми уврстили и у читалачке дневнике старијих разреда. Уз занимљиве стихове, кратке приче о нашем крају, рекама, песник Милоје Радовић је забавио и научио ученике занимљивим  и корисним информацијама.

Ученицима је овај сусрет био веома занимљив, креативан и садржајан. Показали су велико интересовање и сарадњу, али и жељу за поновним сусретима.