Божићна приредба на Берановцу

ДешавањаComments Off on Божићна приредба на Берановцу

Дана 22. децембра 2017. године у издвојеном одељењу на Берановцу одржане су две Божићне приредбе. Прва приредба је била у 11 часова за колеге и ученике наше школе а друга приредба је била изведена у 18 часова за радитеље.

У сусрет Божићу, ученици и  наставници наше школе, желели су да и ове године, на један креативан начин, а у духу наше традиције, предоче лепоте коју тај празник има. Ученици су глумили, рецитовали, свирали и певали.

Ђаци четвртог разреда, њихове учитељице Тања Михајловић Пршић, Снежана Миковић и Анђелка Миленковић и вероучитељ Марко Јоргић издвојили су своје драгоцено време и уложили огроман труд у организацију ове приредбе да се изведе на најбољи могући начин. А да је успело показало је и одушевљење многобројне публике.

Погледајте богату галерију фотографија: