Васкршња продајна изложба – у духу солидарности и хуманости

ДешавањаComments Off on Васкршња продајна изложба – у духу солидарности и хуманости

ОШ „Вук Караџић“  у празничном  духу  дочекује највећи хришћански празник – Васкрс.   Наша школа, сада већ можемо рећи, традиционално реализује продајну Васкршњу изложбу где се могу видети и купити најразноврсније креативне и иновативне идеје наших малишана.

У четвртак, 21.4.2022. године, у дворишту матичне школе и холу ИО Берановац посетиоци су на штандовима могли видети изложена васкршња јаја, разноврсне декорације, честитке, различите употребне предмете али и домаће колаче и друге посластице. У припреми ових занимљивих производа су учествовали како ученици и наставници,тако и родитељи.

Васкршњој  изложби су претходиле разноврсне радионице и ученицима омиљена Трка ускршњих јаја.

Наша школа је позната по хуманости, тако да и у овој активности показујемо велико срце и спремност да помогнемо. Део новчаних средстава који је прикупљен од продаје ученичких радова ће бити усмерен у пружању помоћи онима којима је она потребна.

Веома успешна сарадња свих учесника у образовно-васпитном процесу у реализацији како наставних, тако и ваннаставних активности је циљ којем тежи наша школе.

Галерију слика можете погледати овде.

Срећан Васкрс!