ВРЕМЕ ДАРИВАЊА СЕ НАСТАВЉА

ДешавањаComments Off on ВРЕМЕ ДАРИВАЊА СЕ НАСТАВЉА

Школа ,,Вук Караџић“ у Краљеву, годинама уназад препознатљива  је по хуманитарним акцијама и продајним базарима. Новац и поклони  су  увек ишли у руке онима где је то било најпотребније у датом тренутку. Након даривања Дому старих и удружењу ,,Аутизам“, одлука је била да се дарују и наши ђаци.

Поред новогодишњих празника, већина нас обележава и Материце. Обичај налаже да се мајке, сестре, другарице, ћерке ,,вежу“и да су оне у обавези да  као знак ,,одрешивања“ припреме поклон.

Тако су директорка и помоћник директора наше ученике издвојеном одељењу  у Каменици  даривале, а они су у знак захвалности припремили краћу приредбу.