Вук Базић најмлађи репрезентативац у историји српског кајака

ДешавањаComments Off on Вук Базић најмлађи репрезентативац у историји српског кајака

Да наша школа поkазује рад и успехе доказао је и уценик 8/1 разреда Вук Базић који је ушао у репрезентацију Србије као најмлађи кајакаш у историји српског кајака, који је остварио норму за репрезентацију. Поносни смо и срећни због тога. Одличан ученик, добар друг, годинама промовише спорт не само насе школе, већ и града Краљева од кога је добијао бројна признања. Ученик је носилац посебних диплома за ликовну културу, физичко и здравствено васпитање, награђен од школе, постао је “амбасадор” спорта и још једном показао да је наш град расадник врхунских спортиста. Желимо му пуно успеха у даљем животу и раду.