Дан школе – Пријатељство не познаје границе

ДешавањаComments Off on Дан школе – Пријатељство не познаје границе

На данашњи дан наша школа слави рођендан. Овај велики празник смо обележили радно и свечано. У препуном холу матичне школе у Рибници отворена је изложба ликовних и литерарних радова, а науспешнији и најкреативнији ученици су награђени књигама. У складу са темом овогодишње прославе „Окани се неважне приче, пријатељство се поверењем стиче“, на овој свечаности су нам се придружили пријатељи из Основне школе „Свети Кирил и Методиј“ из Велеса. Путем скајпа су пратили наш програм, а затим су присутни могли видети и чути другове из Македоније који су прочитали своје најбоље радове.

Уз честитке за Дан школе, изразили су и велико задовољство због скорог виђења. Као што су и ученици својим радовима показали, пријатељство заиста не познаје границе. Централна свечаност ће бити одржана 17. новембра 2017. у сали биоскопа Кварт.