Дан школе 2021.

ДешавањаComments Off on Дан школе 2021.

И овог 8. новембра обележавамо Дан школе и показујемо да успешно одолевамо времену и  околностима у којима се цео свет нашао. Радост свих ‒ и запослених и ученика ‒ што смо поново на окупу, што су сви ђаци сели у септембру у школске клупе, најбољи је показатељ шта су наши циљеви: знање и  образовање, али и заједништво и брига једних о другима.

У претходној школској години нашли смо се  пред многим изазовима. Још једном смо показали да смо спремни да учимо и да смо отворени за сарадњу. Једино тако можемо да будемо и подршка нашим ученицима који су већ на почетку одрастања наишли на бројне препреке.

Уз искрено жаљење што немамо прилику да се окупимо и заједнички прославимо овај важан дан, али и радост што нас слога, колективни дух и добра енергија чине још јачим и спремнијим за будуће изазове, честитам нам свима Дан школе.

Директор,

Милена Брковић