ДА РАСТЕМО ДО НЕБА, ИГРА НАМ ТРЕБА

ДешавањаComments Off on ДА РАСТЕМО ДО НЕБА, ИГРА НАМ ТРЕБА

Свакако најзанимљивији и најлепши део Дечије недеље је маскембал. Њему се радују и деца и родитељи и запослени у школи.

Из свих ходника и учионица вире патуљци, из углова вребају Спајдермени и Бетмени. Свакако се појаве гусари, нинџе, ратници, самураји. А да би се борили мора да имају разлог. Најчешће су то принцезе, виле и нежни лептирићи који их окружују. Било је и оџачара, лекара, пекара. Пошто се расте и од хлеба, крофни и штрудле незаобилазне су биле и куварице.

Овогодишња тема дозволила је слободан избор костима, а дефиле и игру у школском дворишту подржало је и лепо време. Без кише, уз музику са разгласа, ученици и запослени провели су још један занимљив и динамичан дан.

Галерију слику погледајте на следећем линку: