Деца песници – песници за децу

ДешавањаComments Off on Деца песници – песници за децу

У оквиру обележавања Дечје недеље, Народна библиотека „Стефан Првовенчани” организовала је програм „Деца песници – песници за децу” у коме су награђени ученици основних школа. Пристигао је велики број литерарних радова, а жири је имао за задатак да изабере осам најбољих. Међу осам најбољих радова и награђених, нашао се и рад ученице наше школе, Тијане Живаљевић – песма „Хоћу да видим  далеку земљу”.

Ученици су пред публиком изнели своје награђене радове. У оквиру програма учествовао је и хор Звездице којим руководи Лидија Спаски.

Ово је само једна од награда коју су добили наши ученици за своје литерарне радове.