Дечија  недеља  „ВЕЛИКО  СРЦЕ  ДЕЦЕ СРБИЈЕ“

ДешавањаComments Off on Дечија  недеља  „ВЕЛИКО  СРЦЕ  ДЕЦЕ СРБИЈЕ“

У  оквиру Дечије недеље под слоганом  „Велико срце деце Србије“ планиране су разноврсне активности.

У понедељак, 2.10,2023. одржана је активност Играмо се игара наших родитеља. У школи на Берановцу, реализацију је предводио Тим за заштиту животне средине. Ученици првог другог, трећег и четвртог разреда са својим  одељењским старешинама и наставницом Станиславом су у школском дворишту изводили старе игре. Старији су се подсетили а деца научила нешто ново. Било је ту игара: Царе, колико је сати, школице, надвлачење конопца, прескакање ластиша, Ласте проласте, Лети, лети… Било је ведрог расположења и веселе атмосфере у свим школским местима.