ДешавањаComments Off on Директорка Биљана Барловац на свечаности у Дому Народне скупштине Републике Србије

Част да буде позвана и да присуствује свечаности која је одржана 5. јула 2019. године, у 11.00 часова, у Дому Народне скупштине Републике Србије, имала је и директорка Основне школе ,,Вук Караџић”, госпођа Биљана Барловац.

Министар одбране Александар Вулин, као изасланик председника Србије и врховног команданта Војске Србије Александра Вучића и начелник Генералштаба Војске Србије Милан Мојсиловић уручили су српске средњевековне мачеве и сабље полазницима 8. класе Високих студија безбедности и одбране и официрима 62. класе Генералштабног усавршавања.