Додела награда ученицима из Каменице за литерарне радове

ДешавањаComments Off on Додела награда ученицима из Каменице за литерарне радове

Ученици наше школе учествовали су на литерарном конкурсу поводом обележавања 14. октобра, Дана сећања на трагичне догађаје у Краљеву, у организацији Културног центра “Рибница” и Друштва за српски језик и књижевност на тему ОДЗВАЊА ПРОШЛОСТ, ДА САДАШЊОСТ НЕ ПРЕСТАНЕ ДА ПАМТИ.
Свечана додела награда одржана је данас, 21. октобра, на Дан сећања на жртве у Другом светском рату у Библиотеци Културног центра у Рибници.
Награђени ученици су из издвојеног одељења у Каменици:
Друга награда- Лазар Пљакић 4/6
Трећа награда- Матија Вукомановић 4/6
Захвалнице су добили:
Михајло Лачневац 1/6 и Ђурђина Рашковић 3/7.
                                                                                                 Данијела Којић,
                                                                                                 Кристина Пејчић