„Дрвна олимпијада“

ДешавањаComments Off on „Дрвна олимпијада“

У организацији шумарске школе из Краљева 11.10. 2019. године одржана је прва „Дрвна олимпијада“ за ученике осмих разреда Рашког округа. На овом такмичењу су учествовале скоро све школе у округу са својим екипама и као специјални учесници били су ученици школе „Иво Лола Рибар“ са својом екипом. Наша школа је узела учешће са две екипе које су чинили ученици VIII3 и VIII4 одељења са Берановца. Том приликом ученици су могли да се упознају са занимањима која шумарска школа нуди својим ученицима.

Такмичење је било веома успешно организовано, а за победничке екипе биле су припремљене пригодне награде. Наше екипе нису биле међу најбољима, али важно је учествовати и дружити се са другом децом.

Овом приликом са ученицима су били и Аница Саковић, Драгана Милетић и Боривоје Спасојевић.