Друга смотра стваралаштва у васпитно-образовном процесу ”Покренимо се”

ДешавањаComments Off on Друга смотра стваралаштва у васпитно-образовном процесу ”Покренимо се”

Удружење гружанских учитеља је организовало Другу смотру стваралаштва у васпитно-образовном процесу „Покренимо се“. На овом стручном скупу били су представљени примери добре праксе – стваралаштво ученика и учитеља. Смотра је одржана у Книћу, у суботу, 22. априла 2017. године и организује се уз подршку Савеза учитеља Републике Србије.

18120296_1275493222538002_819518568_o

Из наше школе у Електронском  зборнику налазе се два примера добре праксе. Пример добре праксе  на Смотри је презентовала учитељица наше школе Весна Ристовић. У току смотре Весна Ристовић је учестовала као песникиња  савремене поезије за децу.

Одзив просветних радника био је велики, а све у циљу размене идеја и искуства, тако ће ова манифестација бити настављена и наредних година.